• Suomi

Maaseututoimisto

1.1.2013 alkaen SOMERON MAASEUTUYKSIKKÖ

maaseututoimisto @ somero.fi

Someron toimipiste:

Sepäntie 16 B, 31400 Somero

Henkilöstö:

Vastuualue: Somero 1

Maaseutuasiamies Tauno Sallinen, 044-7791 420, tauno.sallinen  @ somero.fi

Vastuualue: Somero 2

Maaseutuasiamies Riikka Gustafsson 044-7791 425, riikka.gustafsson @ somero.fi

Toimistosihteeri Päivi Alanko 040-1268 426. paivi.alanko @ somero.fi

Forssan palvelupiste:

Turuntie 18, 30100 Forssa

Henkilöstö:

Vastuualue: Forssa

Maaseutuyksikön päällikkö Mari Pentti-Tuomisto 050 61956, mari.pentti-tuomisto @ somero.fi

Toimistosihteeri Sari Laitinen 03- 4141 5751, sari.laitinen @ somero.fi

Tammelan palvelupiste:

Hakkapeliitantie 2, 31300 Tammela

Henkilöstö:

Vastuualue: Tammela

Maaseutuasiamies Veli-Matti Pura, 0500 843 019,  veli-matti.pura @ somero.fi

Toimistosihteeri Aira Lohermaa 050 406 3452, aira.lohermaa @ somero.fi


Lomituspalvelupäälikkö
Karita Järvelä
karita.jarvela @ ypaja.fi 

Lomituspalvelut
Lomituspalvelujen järjestämisestä Tammelassa on vuodesta 2006 vastannut Ypäjän kunta. Viikonloppupäivystys lauantaisin ja sunnuntaisin klo 10-12 puhelinnumerosta 050 5747 734.

 
Tekstin koko A A A Sivukartta